Kdo jsme

Výrobu potravinářských směsí jsme v malé dílně v Kochánově zahájili v roce 2004. Během let jsme citlivě upravovali receptury a vybírali nejkvalitnější dodavatele surovin, až jsme dosáhli jedinečné kombinace chuti a kvality, kvůli které nás vyhledávají zákazníci v Čechách i na Moravě.

Dnes jako obchodní firma „Jůzlová“ dodáváme nejen do domácností, ale do řady restaurací, jídelen a cukráren. Naši zákazníci oceňují především tradiční domácí chuť a zároveň rychlost, se kterou je možné z našich instantních výrobků připravit výborné přílohy a dezerty.

Naším nejvyhledávanějším výrobkem je bramborové těsto v prášku. Při jeho výrobě používáme kvalitní a značkou KLASA oceněnou pšeničnou mouku z blízkého mlýna v Havlíčkově Brodě. Typickou chuť a charakteristickou konzistenci zajišťují sušené bramborové vločky. Těsto se hodí pro přípravu bramborových knedlíků, ať už klasických, plněných masem nebo ovocem, šišek, kroket či gnocchi.

Instantní vanilkový a čokoládový puding je skvělý na přípravu sladkých dezertů. Základem je kvalitní kukuřičný škrob, který neobsahuje lepek, takže je vhodný i pro bezlepkovou dietu. Do kakaového pudingu mícháme vysoce kvalitní kakao holandského typu s 21 % tuku, které dodává výraznou čokoládovou chuť.

Naším cílem je vyrábět potravinářské směsi nejvyšší kvality za cenu pod úrovní „supermarketových“ výrobků nejistého původu. Používáme suroviny nejvyšší jakosti, protože věříme, že naši zákazníci si zaslouží jen to nejlepší. Klademe důraz na přímý kontakt se zákazníky a vždy se snažíme přizpůsobit jejich potřebám.

Máte zájem ochutnat? Ozvěte se, rádi vám nabídneme vzorek zdarma.

Bramborové knedlíky-5kg/165 Kč | Chlupaté knedlíky 5kg / 185 Kč |Vanilkový cukr 1kg / 38 Kč | Vanilkový puding |1kg / 34 Kč 400g / 17 Kč |Kakaový puding 1kg / 44 Kč 400g / 22 Kč | Kakao 500g / 100 Kč