Bramborové knedlíky
5kg /250 Kc  

Bramborové knedlíky – Potravinářské Směsi(2015) Na našich Bramborové Knedlíky oceníte nejen přirozenou chuť ale i všestranné využití. Z našeho těsta snadno připravíte klasické bramborové knedlíky k pečenému masu, knedlíky plněné masem i ovocem, šišky s mákem, fritované krokety a jestli chcete experimentovat, můžete zkusit i domácí gnocchi. Kromě bramborových knedlíků vám nabízíme výborné Chlupaté Knedlíky, známé jako bosáky, které vyrábíme podle tradiční receptury.

Chlupaté knedlíky
5kg / 260 Kc

Chlupaté Knedlíky – Potravinářské Směsi(2015)Chlupaté knedlíky patří mezi naše nejoblíbenější výrobky. Pro rychlou a snadnou přípravu jsou oblíbené v jídelnách a restauracích, ale svou chutí a konzistencí obstojí i v domácnostech. Hotové jsou za 15 minut a jejich chuť nerozeznáte od knedlíků připravovaných tradičním způsobem.

 

Kakaový Puding
současně není k dispozici

Kakaový Puding – Potravinářské Směsi(2015). Náš kakaový puding je hotový během pěti minut a pak skvěle poslouží jako lehký dezert, jako základ dietních krémů, nebo při pečení.

Kakao holandského typu
500g / 180 Kc

Kakao holandského typu – Potravinářské Směsi(2015). Nabízíme vám výborné tmavé cukrářské kakao holandského typu s 21% tuku. Bude se skvěle vyjímat nejen se vašich moučnících, kterým dodá bohatou tmavě kakaovou barvu i chuť ale připravíte z něj také chutné mléčné koktejly a krémy.

Vanilínový cukr
1kg / 60 Kc

Vanilínový cukr – Potravinářské Směsi(2015). Vanilínový cukr obsahuje kromě jemně mletého cukru také vanilínové aroma, které dodává cukru příjemnou, jedinečnou vůni vanilky. Vanilínový cukr oceníte při pečení koláčů, zákusků i ostatních dezertů. Skvěle se hodí při přípravě vánočního cukroví, a to nejen jako přísada do těsta ale i pro posypy hotového cukroví.

Vanilkový puding
1kg / 60 Kc
400g / 30 Kc

Vanilkový Puding – Potravinářské Směsi(2015). Vanilkový puding patří mezi naše tradiční produkty, skvěle se uplatní při přípravě lehkých dezertů i při pečení. Vyzkoušejte jeho přirozenou chuť bez chemických odstínů a k zavedeným „supermarketovým“ značkám už se nevrátíte.